Головна

Апеляційний розгляд справ у порядку письмового провадження

(реферат з адміністративного процесу)

Вступ ... 3
1. Особливості предмету адміністративного судочинства ... 5
2. Провадження в адміністративних справах в апеляційній інстанції ... 6
3. Особливості письмового провадження в апеляційній інстанції ... 12
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Апеляційний розгляд справ у порядку письмового провадження"

Реферат "Апеляційний розгляд справ у порядку письмового провадження" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Апеляційний розгляд справ у порядку письмового провадження", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Статус і роль представників президента.    Арбітражна угода і арбітражне застереження.    Правовий режим ліцензування господарської діяльності.    Відповідальність за порушення законодавства про охорону, використання і відтворення тваринного світу.    Занепад Османської імперії.    Державно-правові ідеї І. Франка.    Право на освіту.    Криміналістична ідентифікація людини за зовнішніми ознаками.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Кримінальна відповідальність як вид юридичної відповідальності (другий варіант)

Поняття кримінальної відповідальності як виду юридичної відповідальності. Зміст кримінальної відповідальності. Форми реалізації кримінальної відповідальності. Підстави виникнення та припинення кримінальної відповідальності. Філософський аспект підстав і кримінальної відповідальності. Фактичні та правові підстави кримінальної відповідальності. Сучасні проблеми та шляхи вдосконалення кримінальної відповідальності.