Головна

Криміналістична ідентифікація людини за зовнішніми ознаками

(реферат з криміналістики)

Вступ ... 3
1. Ознаки зовнішності людини ... 4
2. Опис ознак зовнішності людини методом словесного портрета ... 5
3. Криміналістична діагностика татуювань ... 7
4. Методи й засоби фіксації ознак зовнішності людини ... 10
5. Види ідентифікації людини за ознаками зовнішності ... 13
Висновки ... 15
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Криміналістична ідентифікація людини за зовнішніми ознаками "

Реферат "Криміналістична ідентифікація людини за зовнішніми ознаками " виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Криміналістична ідентифікація людини за зовнішніми ознаками", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Податкова система Греції.    Поняття і зміст права власності, форми та захист права власності.    Римське рабовласницьке право.    Розлади здоров'я і смерть від електроструму.    Юридичний прецедент як форма права.    Державні видатки.    Обов'язки сторін за договором найму житлового приміщенням.    Предмет цивільно-процесуального права.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Управління внутрішніми справами

Загальні засади управління внутрішніми справами. Організаційно-правові засади управління внутрішніми справами. Громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону. Державний пожежний нагляд. Внутрішні війська. Структура органів внутрішніх справ. Структура центральних органів внутрішніх справ. Структура територіальних органів внутрішніх справ. Обсяг розмежування компетенції у сфері охорони громадського порядку між структурними підрозділами ОВС. Компетенція центральних органів внутрішніх справ. Компетенція територіальних підрозділів ОВС. Компетенція міліції України.