Головна

Міжнародний суд ООН

(реферат з міжнародного публічного права)

Вступ ... 3
1. Міжнародні стандарти в галузі прав людини ... 2
2. Міжнародний Суд ООН в системі захисту прав людини. Організація Суду ... 5
3. Компетенція Суду ... 7
4. Судочинство ... 9
Висновок ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Міжнародний суд ООН"

Реферат "Міжнародний суд ООН" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Міжнародний суд ООН", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Судова медична діагностика отруєнь.    Юридичний прецедент як форма права.    Державна контрольно-ревізійна служба України як орган фінансового контролю.    Елементи цивільної дієздатності та їх зміст.    Залишення заяви без розгляду.    Паювання сільськогосподарських угідь.    Виконавчі органи місцевих рад.    Забезпечення апеляційного та касаційного оскарження рішень адміністративного суду.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Право на чужі речі

Теоретичні засади дослідження права на чужі речі в законодавстві України. Розвиток та формування категорії прав на чужі речі у законодавстві України. Характеристика права володіння чужим майном. Аналіз видів прав на чужі речі в законодавстві України. Сервітути. Право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис). Право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій). Інші права на чужі речі.