Головна

Оподаткування доходів громадян, суб'єктів підприємницької діяльності

(реферат з податкового права)

Вступ ... 3
1. Оподаткування доходів громадян, суб'єктів підприємницької діяльності згідно Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" ... 4
2. Особливості оподаткування доходів громадян, суб'єктів підприємницької діяльності ... 6
3. Спрощена система оподаткування ... 15
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Оподаткування доходів громадян, суб'єктів підприємницької діяльності"

Реферат "Оподаткування доходів громадян, суб'єктів підприємницької діяльності" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Оподаткування доходів громадян, суб'єктів підприємницької діяльності", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Світовий досвід функціонування суду присяжних в сучасній концепції демократії.    Поняття та система трудового права як науки.    Складові частини бюджету.    Цивільне право як галузь права та його інститути.    Медіація.    Захист прав особистої приватної власності.    Принципи державного управління.    Правові засади діяльності котирувальної комісії.   

© 2012-2021  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Усиновлення

Теоретичні засади дослідження усиновлення. Право на усиновлення як форма особистого влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування. Поняття та правові наслідки усиновлення. "Початковий" етап усиновлення. Аналіз особливостей правових засад усиновлення в Україні. Умови і порядок усиновлення. Таємниця усиновлення. Визнання усиновлення недійсним. Скасування усиновлення. Позбавлення усиновлювача батьківських прав. Міжнародне усиновлення: визначення поняття та актуальні питання правового регулювання.