Головна

Партійна система Великобританії у ХХ ст.

(реферат з історії права зарубіжних країн)

Вступ ... 3
1. Формування і розвиток двопартійної системи ... 4
2. Консервативна партія Великобританії ... 6
2.1. Історія становлення партії ... 6
2.2. Девід Камерон - нинішній лідер партії ... 8
2.3. Структура партії ... 8
2.4. Внутрішня та зовнішня політика партії на сучасному етапі ... 9
3. Лейбористська партія Великобританії ... 10
4. Англійський парламент в XX ст ... 12
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Партійна система Великобританії у ХХ ст."

Реферат "Партійна система Великобританії у ХХ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Партійна система Великобританії у ХХ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Кваліфікація злочинів.    Ухилення від сплати податків як злочин та адміністративне правопорушення.    Свідок у кримінальному процесі на стадії досудового слідства.    Міжнародне публічне право.    Пріоритет національного законодавства.    Фінансові санкції у вигляді штрафів.    Представництво інтересів громадян або держави в суді.    Використання бухгалтерських документів і матеріалів інвентаризації при виявленні та розслідуванні корисливих злочинів в економіці.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Цивільний позов у кримінальному процесі

Поняття і значення цивільного позову в кримінальному процесі. Підстави, предмет і особливості доказування цивільного позову у кримінальній справі. Кримінально-процесуальні засоби забезпечення цивільного позову. Правові проблеми інституту цивільного позову у кримінальному процесі та шляхи їх вирішення.