Головна

Податкова система Греції

(реферат з податкового права)

Вступ ... 3
1. Особливості економічного розвитку Греції: основні макроекономічні показники (з 2000 року) ... 4
2. Особливості податкової системи Греції ... 7
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Податкова система Греції"

Реферат "Податкова система Греції" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Податкова система Греції", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Система стримувань і противаг.    Правове регулювання робочого часу. Нічні та надурочні роботи.    Структура НБУ. Грошово-кредитна політика НБУ.    Цивільне право як галузь.    Поняття і зміст правової служби в органах місцевого самоврядування.    Правове становище та повноваження адвоката як представника сторін та третіх осіб у господарському процесі.    Проблемні питання відповідальності неповнолітніх.    Функції, права і обов'язки товарних бірж.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Філії та представництва як окремі підрозділи юридичної особи

Теоретичні засади дослідження філій та представництв як окремих підрозділів юридичної особи. Поняття юридичної особи та її основні ознаки. Розвиток вчення про юридичні особи (концепції, законодавство). Види юридичних осіб. Поняття філій та представництв юридичних осіб. Нормативно-правова база, що регулює питання діяльності філій та представництв. Проблема визначення правового статусу філій та представництв. Юридична відмінність між філіями та представництвами і дочірніми підприємствами. Особливості створення та припинення діяльності філій та представництв юридичної особи. Особливості реєстрації, ліквідації та реорганізації філій та представництв. Сплата податків філіями та представництвами. Зовнішньоекономічна діяльність філій та представництв юридичної особи.