Головна

Поняття і зміст права власності, форми та захист права власності

(реферат з правознавства)

Вступ ... 3
1. Поняття власності і права власності ... 4
2. Зміст суб'єктивного права власності ... 8
3. Підстави виникнення права власності ... 9
4. Припинення права власності ... 17
5. Основні засади захисту права власності ... 18
Задача 9 ... 20
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття і зміст права власності, форми та захист права власності"

Реферат "Поняття і зміст права власності, форми та захист права власності" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття і зміст права власності, форми та захист права власності", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Генеральна угода як джерело трудового права.    Порядок організації безготівкових розрахунків.    Особливості звернення стягнення на предмет застави.    Поняття представництва в суді та його види.    Правове забезпечення якості сільськогосподарської продукції.    Державна таємниця та проблемні питання адміністративної реформи.    Питання реалізації принципів адміністративного судочинства щодо захисту прав громадян.    Методи правового регулювання господарських відносин.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Цивільно-правове регулювання іпотеки

Теоретичні засади дослідження цивільно-правового регулювання іпотеки. Правова природа іпотечного правовідношення. Цивільно-правовий аспект іпотечних правовідносин. Аналіз особливостей правовідносин щодо укладення іпотечного договору. Загальні відомості про іпотеку. Сторони іпотечного договору. Істотні умови іпотечного договору. Право власності на предмет іпотеки. Зміна іпотечного договору.