Головна

Правосуб'єктність фізичної особи-підприємця: поняття, зміст

(реферат з цивільного права)

Вступ ... 3
1. Здатність бути суб'єктом цивільних правовідносин та її диференціація ... 4
2. Фізичні особи як суб'єкти цивільного права ... 6
3. Зміст правосуб'єктності фізичної особи-підприємця згідно цивільного законодавства України ... 8
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Правосуб'єктність фізичної особи-підприємця: поняття, зміст"

Реферат "Правосуб'єктність фізичної особи-підприємця: поняття, зміст" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Правосуб'єктність фізичної особи-підприємця: поняття, зміст", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Відвід судді.    Правова охорона вод в Україні.    Порівняльна характеристика, закріплення та гарантії політичних прав на українських землях у складі Чехословаччини і Польщі у 20-30 рр. 20 ст..    Політико-правові погляди Піфагора.    Правовий статус представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.    Криміналістична характеристика викрадень теплової енергії шляхом її самовільного викрадення.    Кримінально-правова відповідальність за злочини у сфері банкрутства.    Досудове слідство.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД)

Теоретичні засади дослідження української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД). Сутність товарної номенклатури, класифікації та кодування товарів. Еволюція системи товарної номенклатури у світовій торгівлі. Характеристика Гармонізованої системи опису і кодування товарів. Аналіз особливостей української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД). Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності. Загальні відомості згідно до законодавчо-нормативних актів. Основні правила інтерпретації УКТЗЕД. Структура та механізм застосування Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.