Головна

Розлади здоров'я і смерть від електроструму

(реферат з судової медицини)

Вступ ... 3
1. Поняття електротравми ... 4
2. Ураження технічною електрикою ... 5
3. Умови контакту з електропровідником ... 6
4. Механізм дії струму на організм ... 7
5. Діагностика електротравми ... 9
6. Ураження атмосферною електрикою ... 10
Висновки ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Розлади здоров'я і смерть від електроструму"

Реферат "Розлади здоров'я і смерть від електроструму" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Розлади здоров'я і смерть від електроструму", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Характеристика договору позики. Відмінність від договору кредиту.    Роль юриста в суспільстві.    Принципи аграрного права.    Муніципальний менеджмент - якісно новий рівень управляння ресурсами територіальної громади.    Види рахунків, що відкриваються в банківських установах.    Ознаки юридичної особи.    Принципи провадження у справі в господарському суді як стадія господарського процесу.    Буржуазно-демократична революція в Німеччині та оформлення Веймарської республіки.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Договір зберігання: правова характеристика та особливості

Поняття договору зберігання. Суть договору зберігання. Підстави виникнення зобов'язань зі зберігання. Сторони, предмет, об'єкти, форма та строк договору схову. Права та обов'язки сторін за договором. Відповідальність сторін за договором. Види договору зберігання. Договір зберігання в товарному складі. Спеціальні види зберігання. Зберігання речі у ломбарді (ст. 967-968). Зберігання цінностей у банку. Зберігання речей у камерах схову організацій, підприємств транспорту. Інші спеціальні договори зберігання.