Головна

Розірвання трудового договору за ініціативи працівника

(реферат з трудового права)

Вступ ... 3
1. Поняття трудового договору ... 4
2. Особливості припинення трудового договору з ініціативи працівника ... 7
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Розірвання трудового договору за ініціативи працівника"

Реферат "Розірвання трудового договору за ініціативи працівника" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Розірвання трудового договору за ініціативи працівника", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Сільськогосподарські кооперативи.    Національна безпека України.    Вексельне кредитування.    Методи правового регулювання господарських відносин.    Повторна касація.    Окремі види інвестиційних договорів.    Основні риси права козацько-гетьманської держави.    Організація проведення референдумів.   

© 2012-2021  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Колізії в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження

Теоретичні аспекти дослідження колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Поняття банкрутства. Поняття і сутність виконавчого провадження. Теоретичне обґрунтування проблеми усунення колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Характеристика та проблема усунення колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Оцінка стану чинного законодавства щодо колізій в регулюванні процедур банкрутства та виконавчого провадження. Колізійні аспекти законодавства щодо кримінально-правового захисту майнових прав при банкрутстві підприємств. Рекомендації щодо вдосконалення законодавства. Удосконалення системи примусового виконання зобов'язань у виконавчому провадженні та процедурі банкрутства.