Головна

Рішення суду як правозастосовний акт

(реферат з теорії права)

Вступ ... 3
1. Поняття і ознаки правозастосування ... 4
2. Поняття і ознаки акта застосування норм права ... 6
2. Судова правотворчість - особливий вид правотворчості ... 7
4. Судові акти: зміст, порядок укладення та форма ... 9
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Рішення суду як правозастосовний акт"

Реферат "Рішення суду як правозастосовний акт" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Рішення суду як правозастосовний акт", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Зупинення, продовження і поновлення процесуальних строків.    Паювання сільськогосподарських угідь.    Адміністративні договори як особлива форма регулювання управлінських відносин.    Система органів виконавчої влади на Україні: загальна характеристика управлінських зв'язків.    Види господарських товариств.    Регулювання міжнародного бізнесу в Україні.    Право власності на природні ресурси.    Реконструкція півдня (1865-1877). Друга хвиля поправок до конституції.   

© 2012-2021  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Природоохоронна діяльність міліції

Правова основа природоохоронної дальності міліції. Основні функції міліції у боротьбі з правопорушеннями правил полювання та рибальства. Діяльність міліції щодо охорони вод, лісів, зелених насаджень та інших природних багатств.