Головна

Служба в армії - обов'язок кожного

(реферат з конституційного права)

Вступ ... 3
1. Загальний військовий обов'язок громадян України відповідно до законодавства ... 4
2. Підготовка громадян до військової служби ... 6
3. Приписка громадян до призовних дільниць, призов і прийняття на військову службу ... 7
3.1. Приписка до призовних дільниць ... 7
3.2. Призов на строкову військову службу ... 8
3.3. Відстрочка від призову ... 10
3.4. Звільнення від призову на строкову військову службу ... 12
3.5. Прийняття на військову службу за контрактом ... 13
4. Альтернативна служба ... 14
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Служба в армії - обов'язок кожного"

Реферат "Служба в армії - обов'язок кожного" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Служба в армії - обов'язок кожного", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Протокол огляду місця події.    Зловживання монопольним становищем.    Значення загальної декларації прав людини.    Податкова система України.    Акти прокурорського реагування. Вимоги щодо їх оформлення.    Державна прикордонна служба.    Методологія теорії держави і права.    Матеріальна відповідальність працівників за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Правова і правомірна поведінка

Поняття правової та правомірної поведінки. Сутність та види правової поведінки. Природа правомірної поведінки та її види. Протиправна поведінка як вид правової поведінки. Правопорушення: поняття, причини і види. Склад правопорушення та його ознаки. Юридична відповідальність: поняття і ознаки. Зловживання правом як вид правової поведінки. Поняття, особливості та законодавче закріплення категорії зловживання правом. Ознаки і види зловживання правом.