Головна

Тактика допиту потерпілого у справах про злочини про порушення трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина

(реферат з криміналістики)

Вступ ... 3
1. Процесуальний порядок допиту потерпілого ... 4
2. Тактика допиту потерпілого у справах про злочини проти трудових та інших особистих прав та свобод людини і громадянина ... 6
3. Можливі обставини доказування ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Тактика допиту потерпілого у справах про злочини про порушення трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина"

Реферат "Тактика допиту потерпілого у справах про злочини про порушення трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Тактика допиту потерпілого у справах про злочини про порушення трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Облік валового доходу.    Централізовані та децентралізовані зведення.    Право спадкування. Легати і фідеїкоміси.    Експертиза трупів новонароджених.    Сучасні історичні типи держави.    Державна контрольно-ревізійна служба України як орган фінансового контролю.    Момент переходу права власності на придбане майно.    Поняття представництва в суді та його види.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Статус центральних органів виконавчої влади

Поняття та правовий статус органів виконавчої влади. Види органів виконавчої влади. Особливості правового статусу центральних органів виконавчої влади. Міністерства. Державні комітети. Центральні органи виконавчої влади зі спеціальним статусом. Урядові органи державного управління.