Головна

Фінансові санкції у вигляді штрафів

(реферат з податкового права)

Вступ ... 3
1. Поняття фінансових санкцій ... 4
2. Фінансові санкції за порушення податкового законодавства ... 8
3. Кваліфікаційні ознаки податкового правопорушення ... 11
4. Інститут податкового примусу ... 12
5. Адміністративна відповідальність за порушення податкового законодавства ... 14
Висновки ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Фінансові санкції у вигляді штрафів"

Реферат "Фінансові санкції у вигляді штрафів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Фінансові санкції у вигляді штрафів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Відповідальність підприємств, установ, організацій за порушення норм з охорони праці.    Доходи і видатки державного бюджету України та їх структура.    Момент переходу права власності на придбане майно.    Звернення до виконання вироків.    Повне товариство.    Виконавчі органи місцевих рад.    Договір про надання юридичних послуг.    Договір поставки.   

© 2012-2021  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Система та компетенція органів юстиції України

Загальна характеристика сфери юстиції. Історія розвитку органів юстиції в Україні. Загальна характеристика та система органів юстиції. Компетенція органів юстиції України. Організація публічного адміністрування у сфері юстиції. Адміністративні послуги, що надаються у сфері юстиції. Відповідальність за порушення у сфері юстиції.