Головна

Характеристика договору позики. Відмінність від договору кредиту

(реферат з цивільного права)

Вступ ... 3
1. Основні положення договору позики ... 4
1.1. Поняття договору позики ... 4
1.2. Сторони договору позики ... 4
1.3. Форма договору позики ... 6
1.4. Предмет договору позики ... 6
1.5. Зміст договору позики ... 7
1.6. Новація боргу у позикове зобов'язання. Відповідальність ... 10
2. Кредитний договір ... 11
2.1. Поняття кредитного договору ... 11
2.2. Сторони кредитного договору ... 12
2.3. Предмет та форма кредитного договору ... 14
2.4. Зміст кредитного договору ... 14
2.5. Відповідальність ... 18
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Характеристика договору позики. Відмінність від договору кредиту"

Реферат "Характеристика договору позики. Відмінність від договору кредиту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Характеристика договору позики. Відмінність від договору кредиту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Перегляд судових рішень в касаційному порядку.    Система та статус органів управління та контролю в екологічних правовідносинах.    Римська рабовласницька держава.    Політичні та правові погляди Бенедикта Спінози.    Проблеми демократизації політичної системи України.    Основи методики розслідування злочинів по гарячих слідах.    Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.    Захисні промови видатних адвокатів.   

© 2012-2020  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Нагляд прокуратури за додержанням законів органами, що проводять досудове слідство у воєнній сфері

Загальні положення нагляду прокуратури за додержанням законів органами, що здійснюють досудове розслідування у воєнній сфері. Місце прокуратури в системі державних органів України. Особливості діяльності прокуратур з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Предмет нагляду за додержанням законів органами, які проводять досудове слідство. Сутність і завдання прокурорського нагляду за додержанням законів при проведенні дізнання та досудового слідства. Особливості здійснення нагляду за додержанням законів органами, які проводять досудове слідство у воєнній сфері.