Головна

Юридичні основи міжнародного права

(реферат з міжнародного публічного права)

Вступ ... 3
1. Природа юридично обов'язкової сили міжнародного права ... 4
2. Історія міжнародного правосуддя ... 8
3. Постійна палата міжнародного правосуддя ... 10
4. Міжнародний Суд ООН ... 11
5. Регіональні та спеціалізовані міжнародні судові установи ... 13
6. Міжнародний арбітраж ... 15
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Юридичні основи міжнародного права"

Реферат "Юридичні основи міжнародного права" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Юридичні основи міжнародного права", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ureferat.ltd.ua:    Експертиза при спірних статевих станах і статевих злочинах.    Соціальна відповідальність.    Правове становище працівників.    Бартер. Договір бартеру.    Види судових рішень.    Закони, підзаконні та локальні нормативні акти як джерело аграрного права.    Адміністративна відповідальність державних службовців.    Статус і роль представників президента.   

© 2012-2021  ureferat.ltd.ua

Курсова робота:

Договір позики

Загальна характеристика договору позики. Поняття договору позики в сучасному цивільному праві. Елементи, форма, предмет, сторони та істотні умови договору позики. Правове регулювання договору позики в цивільному обороті та проблеми його реалізації. Правове регулювання (джерела) договору позики. Особливості та проблеми практичного використання договору позики в Україні. Судова практика в справах реалізації договору позики.